Młodszy konstruktor/Konstruktor m/w/d

Główne zadania

  • konstruowanie opakowań z tektury falistej
  • obsługa plotera / przygotowywanie i wysyłka prototypów
  • współpraca z dostawcami klisz i wykrojników
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • prowadzenie bazy danych klisz i wykrojników
  • przygotowywanie wstępnych wycen narzędzi
  • zamawianie narzędzi
  • wyjazdy do klientów – doradztwo techniczne

Nasza firma oferuje

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • kartę Multisport, bilety do kina
  • upominki jubileuszowe za staż pracy
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • upominki okazjonalne: wyprawkę na okoliczność urodzenia dziecka, upominki z okazji zawarcia związku małżeńskiego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Od kandydatów oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu opakowań
  • znajomości oprogramowania CAD oraz rysunku technicznego
  • precyzji w działaniu, wyobraźni przestrzennej, kreatywności
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielności, doskonałej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B